UmbraProjekt

Strony internetowe ikona Strony internetowe

Specjalizuję się przede wszystkim w tworzeniu stron internetowych. Korzysta tylko z otwartoźródłowych aplikacji, frameworków i bibliotek programistycznych. Brak zamkniętego, własnościowego oprogramowania sprawia, że nie pobieram dodatkowych opłat licencyjnych.

Dbałość o detale sprawia, że moje aplikacje i strony internetowe charakteryzują się przejrzystością i prostotą obsługi (zarówno dla odwiedzającego, jak i dla administratora strony). Ze względu na popularność urządzeń mobilnych, proponuję również dostosowanie tworzonych stron do małych wyświetlaczy celem ułatwienia i uprzyjemnienia przeglądania ich na tablecie, czy smartfonie.

Projekty graficzne ikona Projekty graficzne

Twoja wizytówka również będzie zapadać w pamięć. Współpracujący ze mną graficy zadbają o najwyższej jakości, niepowtarzalny projekt graficzny, a do Twoich rąk trafi co najmniej 1000 wizytówek wydrukowanych obustronnie i w pełnym kolorze metodą offsetową, laminowanych elegancką matową folią. Jeśli sobie tego zażyczysz, zaprojektujemy również Twoje logo.

Na specjalne życzenie projektujemy również inne materiały, takie jak ulotki, bannery reklamowe, czy gadżety z nadrukiem, na przykład koszulki, kubki, czy długopisy. Skorzystaj z formularza kontaktowego, aby zapytać nas o szczegóły Twojego projektu!

Tłumaczenia ikona Tłumaczenia

Jeśli Twoja strona internetowa jest skierowana do klientów posługujących się różnymi językami, mogę zająć się przełożeniem jej treści. Angielski, czy hiszpański nie są dla mnie problemem. Na życzenie dostarczam również dowolny rodzaj tłumaczeń na dowolny język - zapraszam do skonsultowania się!

Doradztwo ikona Doradztwo

Dla osób, które chcą skorzystać z doświadczenia w branży IT i marketingu, oferuję usługi doradcze. Jeśli tego potrzebujesz, dowiesz się, jak zminimalizować koszty, a zmaksymalizować efektywność działań marketingowych Twojej firmy! Skontaktuj się ze mną i przekonaj się, że zaistnienie na rynku bez wydawania fortuny nie jest takie trudne!